Skip to main content
Embassy of Belarus in Azerbaijan-მა თანამშრომლობის ფარგლებში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა. ბელარუსის რესპუბლიკის ელჩმა ჩვენს ქვეყანაში, Andrey Ravkov-მა, თავის მადლობის წერილში ელჩოს სახელით განსაკუთრებული მადლიერება გამოხატა. ბელარუსის საელჩომ აზერბაიჯანში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა იანვარი 2, 2024 ბელარუსის საელჩომ აზერბაიჯანში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა აზერბაიჯანში ბელარუსის საელჩომ, ჩვენი თანამშრომლობის ფარგლებში, Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა. ბელარუსის რესპუბლიკის […]
Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით
„Techpro DC“-ის მიერ წლის შედეგებისადმი მიძღვნილ ტრადიციულ ღონისძიებაზე ჩვენი კომპანია დაჯილდოვდა ნომინაციაში — „საუკეთესო პარტნიორი ბიზნეს პროცესების ავტომატიზაციისა Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით იანვარი 2, 2024 Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით „Techpro DC“-ის მიერ წლის შედეგებისადმი მიძღვნილ ტრადიციულ ღონისძიებაზე ჩვენი კომპანია დაჯილდოვდა ნომინაციაში — „საუკეთესო პარტნიორი ბიზნეს პროცესების ავტომატიზაციისა და კიბერუსაფრთხოების სფეროში გაწეული […]

We were awarded at the event organized by Techpro DC company.
At the traditional year-end event organized by Techpro DC, our company was recognized for “Business process We were awarded at the event organized by Techpro DC company January 2, 2024 We were awarded at the event organized by Techpro DC company At the traditional event organized by Techpro DC company on the results of the […]
The Embassy of Belarus to Azerbaijan expressed its gratitude to Caspel company
As part of our cooperation, the Embassy of Belarus in Azerbaijan expressed its appreciation to Caspel. In his letter of gratitude, the Ambassador of the Republic of Belarus to our country, Andrey Ravkov, conveyed the embassy’s sincere thanks The Embassy of Belarus to Azerbaijan expressed its gratitude to Caspel company. January 2, 2024 The Embassy […]