Skip to main content
Embassy of Belarus in Azerbaijan-მა თანამშრომლობის ფარგლებში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა. ბელარუსის რესპუბლიკის ელჩმა ჩვენს ქვეყანაში, Andrey Ravkov-მა, თავის მადლობის წერილში ელჩოს სახელით განსაკუთრებული მადლიერება გამოხატა. ბელარუსის საელჩომ აზერბაიჯანში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა იანვარი 2, 2024 ბელარუსის საელჩომ აზერბაიჯანში Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა აზერბაიჯანში ბელარუსის საელჩომ, ჩვენი თანამშრომლობის ფარგლებში, Caspel კომპანიას მადლობა გადაუხადა. ბელარუსის რესპუბლიკის […]
Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით
„Techpro DC“-ის მიერ წლის შედეგებისადმი მიძღვნილ ტრადიციულ ღონისძიებაზე ჩვენი კომპანია დაჯილდოვდა ნომინაციაში — „საუკეთესო პარტნიორი ბიზნეს პროცესების ავტომატიზაციისა Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით იანვარი 2, 2024 Techpro DC-ის მიერ ორგანიზებულ ღონისძიებაზე დავჯილდოვდით „Techpro DC“-ის მიერ წლის შედეგებისადმი მიძღვნილ ტრადიციულ ღონისძიებაზე ჩვენი კომპანია დაჯილდოვდა ნომინაციაში — „საუკეთესო პარტნიორი ბიზნეს პროცესების ავტომატიზაციისა და კიბერუსაფრთხოების სფეროში გაწეული […]

Мы были награждены на мероприятии, организованном компанией Techpro DC
На традиционном ежегодном мероприятии компании «Techpro DC», посвященном итогам года, наша компания была отмечена за «Бизнес-процессы…» Мы были награждены на мероприятии, организованном компанией Techpro DC January 2, 2024 Мы были награждены на мероприятии, организованном компанией Techpro DC На традиционном мероприятии компании “Techpro DC”, посвящённом итогам бизнес-года, наша компания была награждена в номинации «Лучший партнёр» за […]
Посольство Беларуси в Азербайджане выразило благодарность компании Caspel
В рамках нашего сотрудничества Посольство Беларуси в Азербайджане выразило свою благодарность компании Caspel. Посол Республики Беларусь в нашей стране Андрей Равков в своем письме с благодарностью отметил, что посольство… Посольство Беларуси в Азербайджане выразило благодарность компании Caspel January 2, 2024 Посольство Беларуси в Азербайджане выразило благодарность компании Caspel Посольство Беларуси в Азербайджане выразило благодарность компании […]